Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3410
Stary 28.08.2009, 08:06
Otóż to.

Smuda to jednak koleś "z jajami". On by na pewno nie pozwolił, żeby piłkarze snuli sie po boisku, bo niestety tak wyglądali piłkarze Lecha wczoraj.

Swoją drogą tylko w Polsce możliwe jest, żeby jeden z najlepszych polskich trenerów pozostawał bez pracy.

Niestety, dopóki piłkarze będą rządzili klubem, polskie zespoły nie osiągną sukcesów (czyt. faza grupowa) w Europie...

Odpowiedz cytując