|
Otóż to.
Smuda to jednak koleś "z jajami". On by na pewno nie pozwolił, żeby piłkarze snuli sie po boisku, bo niestety tak wyglądali piłkarze Lecha wczoraj.
Swoją drogą tylko w Polsce możliwe jest, żeby jeden z najlepszych polskich trenerów pozostawał bez pracy.
Niestety, dopóki piłkarze będą rządzili klubem, polskie zespoły nie osiągną sukcesów (czyt. faza grupowa) w Europie...
|