Jedyny pozytyw dla Lokomotivu ostatnimi czasy to ściągnięcie Gancarczyka. Widać że gość nie skażony "polską myślą trenerską", na Ukrainie potrenował, w pucharach pograł to i bił wszystkich na głowę kondycją i umiejętnościami. Zdecydowanie do kadry na lewą obronę.
Co do Lewandowskiego "8 mln ojro" - to chyba ktoś go powinien na treningu odwiedzić i wytłumaczyć że takie lekceważenie klubu i kibiców nie przystoi...

Misty morning, clouds in the sky,
Without warning a wizard walks by,
Casting his shadow, weaving his spell,
Flowing clothes, tinkling bell... Oh yeah!