Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3406
Stary 28.08.2009, 07:40
Refleksja po tym meczu taka, ze jesli jakas polska druzyna ma cos w ogole cos pokazac w Europie to musi prowadzic ja Smuda (notabene przez 90% tego forum uwazany za patalacha i najgorszego trenera w historii Wisly)
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując