Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3404
Stary 28.08.2009, 07:25
MaG* napisał(a):Wyświetl post
Levadia zremisowała u siebie z turkami, leszczami to na pewno nie byli
Byli leszczami, oj byli. Problem taki, że Wisła zagrała jeszcze gorzej od leszczów, których w Europie powinno się prać tak jak Galatasaray zrobił to w Turcji.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując