Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
 
 
Od: 09.2004
Skąd: W13

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10718
Stary 28.08.2009, 06:58
ma ktos pojecie o neostradzie ?
wyskakuje blad 633 i nic poza rrestartem nie pomoze by powrocilo polaczenie,
na googlach tak nie jasno to opisane



Odpowiedz cytując