Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
Od: 09.2004
Skąd: W13
Offline
#
10718
28.08.2009, 06:58
ma ktos pojecie o neostradzie ?
wyskakuje blad 633 i nic poza rrestartem nie pomoze by powrocilo polaczenie,
na googlach tak nie jasno to opisane
West
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do West
Znajdź inne posty napisane przez West