Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 28.08.2009, 01:43
Lysy napisał(a):Wyświetl post


Dan jak zwykle szczęście w losowaniu Realne szanse na awans, bo przeciwnicy poza Selilla mizerni
Bez przesady.W zeszłym roku od kopa wylosowali bardzo mocne HSV(najgorsze chyba losowanie w tej rundzie)Jasne, to grupa marzenie...by nie dostawać co mecz.Unirea nie ma dobrego składu.Myślę że porównywalny do naszego+ lepszy bramkarz.Zupełnie nieznany ,młody Litwin pozyskany ponad sezon temu za....50 tyś ojro, który zazwyczaj broni świetnie(w ostatnim meczu grał w takiej masce jak Czech)

Szanse na punkty widzę przede wszystkim w meczu z Rangersami...szczególnie u siebie i być może w którymś z meczów z VFB.Sevilla jest zupełnie po za zasięgiem więc jeśli wywalczą 3 miejsce to będzie dobrze.Trzymam kciuki - Kosa i spółka...statyści..coś ugrają ale ich szanse na 3 miejsce są iluzoryczne.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując