Bez przesady.W zeszłym roku od kopa wylosowali bardzo mocne HSV(najgorsze chyba losowanie w tej rundzie)Jasne, to grupa marzenie...by nie dostawać co mecz.Unirea nie ma dobrego składu.Myślę że porównywalny do naszego+ lepszy bramkarz.Zupełnie nieznany ,młody Litwin pozyskany ponad sezon temu za....50 tyś ojro, który zazwyczaj broni świetnie(w ostatnim meczu grał w takiej masce jak Czech)
Szanse na punkty widzę przede wszystkim w meczu z Rangersami...szczególnie u siebie i być może w którymś z meczów z VFB.Sevilla jest zupełnie po za zasięgiem więc jeśli wywalczą 3 miejsce to będzie dobrze.Trzymam kciuki

- Kosa i spółka...statyści..coś ugrają ale ich szanse na 3 miejsce są iluzoryczne.