Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
kovalsky92
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
1198
28.08.2009, 00:57
mcovalski
napisał(a):
hańbisz nazwisko koleś
po 1 nie nazywam sie tak .. to moj pseudonim !! a po 2 sie nie napalam tylko mowie jak jest.. moim zdaniem skorza zaryzykowal i chcial dobrze z tym ciezkim treningiem bo jakby przesyli talin to by my teraz w LM byli i wszystko by bylo dobrze!! jeszcze wspomnicie moje slowa!!ja wierze w wiselke! a pilkarze zawsze daja z siebie wszystko!!! ... a ten sezon w lidze bedzie wygladal podobnie jak 2 lata temu z jedna mala roznica bedziemy miec przewagi 20 pkt nad wiceliderem!! BG JJJ!!!
kovalsky92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kovalsky92
Znajdź inne posty napisane przez kovalsky92