Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1197
Stary 28.08.2009, 00:29
Wisła grałaby w grupie F z Barceloną, Interem i Dynamem. Bylibyśmy na trzydziestym pierwszym miejscu pod względem współczynnika i zajelibyśmy miejsce Kazania.
Odpowiedz cytując