Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 28.08.2009, 00:23
prober napisał(a):Wyświetl post
W zestawieniu potencjału Wisły Kraków i drużyny Debreczyna rozstrzygnięcie uważasz za loterię
A figa, przy umiarkowanie dobrej formie Wisły i poważnym podejściu do sprawy nasza drużyna przechodzi dalej przynajmniej w 15 na 20 przypadków. Częściową loterią jest losowanie kolejnej rundy w Nyonie, a nie walka o awans z mistrzem Węgier.
Tak, uważam za loterię. Moim zdaniem nie bylibyśmy wyraźnymi faworytami tego dwumeczu. Oglądałem jedno ich spotkanie w kwalifikacjach LM i wyglądali całkiem sensownie. To na pewno nie są mocarze, ale solidny zespół, który wie o co chodzi w grze w piłkę. Zresztą ledwo stronę temu sam napisałeś, że błyszczą w pucharach (akurat to uważam za przesadzone stwierdzenie).

PS Wciąż uważasz, że Lech błyszczy w LE? Bo ja podtrzymuję swoje zdanie, że polskie zespołu dają dupy.
Odpowiedz cytując