Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3388
Stary 27.08.2009, 23:28
Ogólnie te 210 minut dwumeczu było praktycznie cały czas takie samo. Belgowie grają piłką ale sytuacji brakuje a Lech co jakiś czas próbuje coś skonstruować. Wyglądało to zupełnie inaczej niż za Smudy, wyszło też gorzej bo awansu jednak brak. Brugge grało ładnie dla oka bo Lechici im na to pozwalali. Można powiedzieć że Zieliński zrobił z nich typową polską drużynę która głównie nastawiona jest na kontre. Krótka ławka też daje o sobie znać bo straszyć nie mają kim.
A to jak będą grać w lidze zależy od ich motywacji do gry. U nas zawodnikom się zachciało zobaczymy co będzie w Lechu.
Smutna prawda jest taka że w momencie kiedy puchary się tak naprawdę rozpoczynają polskich drużyn już nie ma.
Odpowiedz cytując