sq napisał(a):

|
Wracając do meczu a nie do waszych zachwytów nad grą: Lech przegrał mecz słabą ławką.
|
Lech przegrał awans indolencją swoich gwiazdeczek (nota bene to samo co my z Levadią) - Lewandowski położył mecz nieprawdopodobnie zmarnowaną setką a Stilić za wyjątkiem nieuznanego gola nie grał zupełnie nic.