Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3364
Stary 27.08.2009, 22:47
sq napisał(a):Wyświetl post
Wracając do meczu a nie do waszych zachwytów nad grą: Lech przegrał mecz słabą ławką.
Lech przegrał awans indolencją swoich gwiazdeczek (nota bene to samo co my z Levadią) - Lewandowski położył mecz nieprawdopodobnie zmarnowaną setką a Stilić za wyjątkiem nieuznanego gola nie grał zupełnie nic.
Odpowiedz cytując