Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3361
Stary 27.08.2009, 22:45
Aha i nie zdziwie sie jak teraz z Lecha by odszedł jakis Lewandowski czy inny Stilic, juz została im tylko polska liga wiec byc moze kogos sprzedadza...
Odpowiedz cytując