Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3359
Stary 27.08.2009, 22:42
klomo1 napisał(a):Wyświetl post
Coś w tym jednak jest ze w Krakowie głownie mieszkają nietolerancyjne, zapatrzone w siebie gbury.
To prawda, w większości gromadzą się na meczach waszej zgody.

Bardziej frajersko się odpaść nie dało. Kupa szczęścia (dobry zespół załadowałby ze 3 do 90 min i dziękujemy) i nic
Odpowiedz cytując