Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3357
Stary 27.08.2009, 22:41
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Jesli jestes przeciwko rozwojowi polskiej pilki, to jestes tez przeciwko rozwojowi Wisly...taka prawda. Mocna liga, mocna Wisla w Europie, lepsi pilkarze w lidze...mozna mnozyc i mnozyc.

P.S - Niektorzy widze chca, a zeby nasza liga wygladala zawsze tak, jak wyglada. Potem tylko czytam narzekania jaki poziom jest mizerny w temacie Ekstraklasa i narzekania po kolejnych kompromitacjach.
Nie rozumiem tego ciągu logicznego:

Mocna Amika -> Mocna liga

rozumiem, że mocna liga, to mocna Wisła w Europie, lepsi piłkarze w lidze.

Ale na chwilę obecną Amika awansując po raz drugi do Ligi Europejskiej miała szansę na stanie się hegemonem w polskiej lidze. Pieniądze za awans miały iść na wzmocnienia kadry. Odskoczyliby nam, wykupując najlepszych piłkarzy. Mieliby najwięcej pieniędzy. Staliby się takim Rosenborgiem. Jakoś Rosenborg w latach 90-tych nie ciągnął norweskiej ligi w górę.

Oczywiście dobrze by się im działo, jak to się ma do dobrobytu Wisły, to nie rozumiem.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując