|
Coś w tym jednak jest ze w Krakowie głownie mieszkają nietolerancyjne, zapatrzone w siebie gbury. Na forum Lecha kiedy Wisła przegrała z Levadią nikt nie pisał jakie to z was cieniasy, a należało wam się. Wszyscy się zgadzali, że my jeszcze nie zaczęliśmy grać w pucharach, może wypadniemy gorzej, więc nikt na nikogo nie jechał. A tutaj mimo w końcu gry z niezłym zespołem jakim jest Brugge i odpadnięciu dopiero po rzutach karnych od razu wasza słynna napinka. Rozumiem że to forum Wisły i boli was że już drugi sezon z rzędu Lech okazał się być dużo lepszy w pucharach ale dajcie spokój z tymi komentami. Ja zawsze wszystkim polskim zespołom w europie kibicuje, czy to Lech, czy Wisła, Legia, Polonia czy czy kto inny. Tacy z was Polacy, że wolicie belgów od naszych... Mimo wszystko pozdrawiam i życzę za rok więcej szczęścia wszystkim polskim zespołom.
|