Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3342
Stary 27.08.2009, 22:28
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Może fatalna wiadomość dla polskiej piłki, ale dla Wisły i jej kibiców dobra.
Jesli jestes przeciwko rozwojowi polskiej pilki, to jestes tez przeciwko rozwojowi Wisly...taka prawda. Mocna liga, mocna Wisla w Europie, lepsi pilkarze w lidze...mozna mnozyc i mnozyc.

P.S - Niektorzy widze chca, a zeby nasza liga wygladala zawsze tak, jak wyglada. Potem tylko czytam narzekania jaki poziom jest mizerny w temacie Ekstraklasa i narzekania po kolejnych kompromitacjach.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 27.08.2009 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując