flamengista napisał(a):

|
Może fatalna wiadomość dla polskiej piłki, ale dla Wisły i jej kibiców dobra.
|
Jesli jestes przeciwko rozwojowi polskiej pilki, to jestes tez przeciwko rozwojowi Wisly...taka prawda. Mocna liga, mocna Wisla w Europie, lepsi pilkarze w lidze...mozna mnozyc i mnozyc.
P.S - Niektorzy widze chca, a zeby nasza liga wygladala zawsze tak, jak wyglada. Potem tylko czytam narzekania jaki poziom jest mizerny w temacie Ekstraklasa i narzekania po kolejnych kompromitacjach.