emjot napisał(a):

rozumiem że my jesteśmy w LM
ps. było kiedyś takie przysłowie. Nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku.....
|
Tylko że trzymając się tego pojebanego przysłowia, nawet jebnąc sobie w łeb też byłoby poniżej pasa. My już swoje przeszlismy, teraz pora "żałować innych", którzy nas zresztą też nie żałowali.
Zawsze byłem fanem Bruggi.