Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2783
Stary 27.08.2009, 22:22
MCX napisał(a):Wyświetl post
Fakt jest taki, że gdyby dobrze grał i strzelał bramki to każdy zapamiętałby jego nazwisko i pisał bez błędów. Jeśli nie poprawi skuteczności to do końca swojej przygody z piłką dla niektórych będzie "Ćwielągiem"
A jak dla mnie fakt jest taki ze dopoki jest naszym(Wisły) zawodnikiem to my(kibice) powinnismy znac jego nazwisko bez wzgledu na jego gre, a poza tym Boguski pomimo swoich dobrych umiejetnosci czesto jest jeszcze nazywany "Boguckim"
Odpowiedz cytując