MCX napisał(a):

Fakt jest taki, że gdyby dobrze grał i strzelał bramki to każdy zapamiętałby jego nazwisko i pisał bez błędów. Jeśli nie poprawi skuteczności to do końca swojej przygody z piłką dla niektórych będzie "Ćwielągiem"
|
A jak dla mnie fakt jest taki ze dopoki jest naszym(Wisły) zawodnikiem to my(kibice) powinnismy znac jego nazwisko bez wzgledu na jego gre, a poza tym Boguski pomimo swoich dobrych umiejetnosci czesto jest jeszcze nazywany "Boguckim"
