kibic sukcesu 2007 napisał(a):

|
No i balonik zajebiście pierd.lnął. Nie pomógł ani Semir "Magik" Stilic, ani Robert "8 milionów" Lewandowski. Może wreszcie polskie grajki zdają sobie sprawę, że są w głębokiej piłkarskiej dupie, a poza tym skończy się żałosne pieprzenie o wielkiej Amice.
|
rozumiem że my jesteśmy w LM
ps. było kiedyś takie przysłowie. Nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku.....