Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3317
Stary 27.08.2009, 22:16
Przy takiej stawce nie mogło być wysokiego poziomu heheheh
Apeluję aby Jacek został na stanowisku nie krucej niż Urban

Brawo kibice z Wronek jesteście the best!

Jak by to powiedzieć "koniec mistrzostw do widzenia"
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując