Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
zawsze0statniii
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
4171
27.08.2009, 22:04
zawsze0statniii
napisał(a):
Jak to w Polsce sprzedam kupie , kupie sprzedam
1.APOEL-FC Kopenhaga 1X
2.Doncaster-Tottenham 2
3.CD Marathon (Honduras)-Juan Jabloteh (Tr.Tobago) 1
AKO:2.64
STAWKA :30
WIN:71.30
1.APOEL-FC Kopenhaga (Awans) 1
2.Newcastle-Huddersfield 1
AKO:4.5
STAWKA:10
WIN:40
Działa
zawsze0statniii
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zawsze0statniii
Znajdź inne posty napisane przez zawsze0statniii