flamengista napisał(a):

|
Ależ ja widziałem 2 z 4 ligowych meczy Zagłębia. I widziałem totalną kichę, więc twierdzę że Lesiak jest kiepskim trenerem.
|
Flamengisto dlaczego tak bardzo nie wierzysz w granie "na zwolnienie " coacha
Przeciez my to przerobilismy ,i wiemy ze sa sytuacje kiedy pilkarze tak graja...
musze ci powiedziec ze tez widzilem Zaglebie czy to z nami (grali kiche) ale pozniej np z Ruchem i tam wcale tacy tragiczni nie byli.A jednak nie wpadlo