Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1636
Stary 27.08.2009, 22:00
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ależ ja widziałem 2 z 4 ligowych meczy Zagłębia. I widziałem totalną kichę, więc twierdzę że Lesiak jest kiepskim trenerem.

Flamengisto dlaczego tak bardzo nie wierzysz w granie "na zwolnienie " coacha

Przeciez my to przerobilismy ,i wiemy ze sa sytuacje kiedy pilkarze tak graja...

musze ci powiedziec ze tez widzilem Zaglebie czy to z nami (grali kiche) ale pozniej np z Ruchem i tam wcale tacy tragiczni nie byli.A jednak nie wpadlo
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując