Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3280
Stary 27.08.2009, 21:53
Dokładnie,oni są jak Niemcy,wszyscy grają,mają same setki,przewagę,ale na koniec i tak jakimś fartem nie wiadomo skąd strzelają tą bramkę...obym się mylił,i nie dlatego że im nie kibicuję w pucharach-bo wbrew pozorom nawet trzymam nieco kciuki,ale mam dość tego pompowania : wielki lech ! niesamowity stilić i wart 8mln euro lewandowski...
Odpowiedz cytując