Wyświetl pojedynczy post
..::MASTER::..
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3277
Stary 27.08.2009, 21:49
W tym sezonie to naprawdę nic nie grają. Żadnego stylu nie ma ta drużyna.


Edit. A Lewandowski nawet piłki nie może przyjąć hehe
Ostatnio edytowane przez ..::MASTER::.. : 27.08.2009 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując