Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
..::MASTER::..
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
3277
27.08.2009, 21:49
W tym sezonie to naprawdę nic nie grają. Żadnego stylu nie ma ta drużyna.
Edit. A Lewandowski nawet piłki nie może przyjąć hehe
Ostatnio edytowane przez ..::MASTER::.. : 27.08.2009 o godz. 21:53.
..::MASTER::..
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ..::MASTER::..
Znajdź inne posty napisane przez ..::MASTER::..