Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3268
Stary 27.08.2009, 21:27
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Robert " Miliony Monet" Lewandowski nie gra nic. Jak to ma być przyszłość polskiej piłki, to aż strach pomyślec jak bedzie grała Polska reprezentacja za kilka lat.
Bądź choć trochę obiektywny, Brożek tez zagrał wielkie nic z Levadią ale nikt nie ma wątpliwości że jest klasowym piłkarzem, Lewandowski też wiele razy udowodnił że jest jedną z największych gwiazd naszej słabej ligi. A te 7mln E to wymysł prasy i nic więcej

Odpowiedz cytując