snyrting napisał(a):

|
Robert " Miliony Monet" Lewandowski nie gra nic. Jak to ma być przyszłość polskiej piłki, to aż strach pomyślec jak bedzie grała Polska reprezentacja za kilka lat.
|
Bądź choć trochę obiektywny, Brożek tez zagrał wielkie nic z Levadią ale nikt nie ma wątpliwości że jest klasowym piłkarzem, Lewandowski też wiele razy udowodnił że jest jedną z największych gwiazd naszej słabej ligi. A te 7mln E to wymysł prasy i nic więcej
