Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3234
Stary 27.08.2009, 20:45
AS82 napisał(a):Wyświetl post
ty sie nei wysilaj , pokazal ze gol , Lech sie cieszy ,Bruggia zwiesza glowy, liniowy nic nie robi ,a Stijnen podchodzi i go klepie w plecy i gola nie ma . Wszystkie wazne mecze ktore sedziuja Angole zawsze nas robia w buca
taaaa wiecznie prześladowani, oj biedni my Polacy
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując