AS82 napisał(a):

|
ty sie nei wysilaj , pokazal ze gol , Lech sie cieszy ,Bruggia zwiesza glowy, liniowy nic nie robi ,a Stijnen podchodzi i go klepie w plecy i gola nie ma . Wszystkie wazne mecze ktore sedziuja Angole zawsze nas robia w buca
|
taaaa wiecznie prześladowani, oj biedni my Polacy