AS82 napisał(a):

|
Jak pokazał na środek to jest gol , zmienił zdanie bo gola strzelila polska druzyna a nie Club Brugge im by uznał ,znamy to z autopsji "sedziowanie z wysp" wzgledem Polaków
|
Czlowieku napisz do faktu, oni szukaja jakis wyssanych z palca sensacji.
Dla Borka wepchniecie bramkarza do bramki (prawie) to lekkie zachaczenie. Fajnie