Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3224
Stary 27.08.2009, 20:34
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jak pokazał na środek to jest gol , zmienił zdanie bo gola strzelila polska druzyna a nie Club Brugge im by uznał ,znamy to z autopsji "sedziowanie z wysp" wzgledem Polaków
Czlowieku napisz do faktu, oni szukaja jakis wyssanych z palca sensacji.

Dla Borka wepchniecie bramkarza do bramki (prawie) to lekkie zachaczenie. Fajnie
Odpowiedz cytując