Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3223
Stary 27.08.2009, 20:33
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Nie kojarzę czegoś takiego jak bitwa o Poznań, ale "obrona Poznania" powinna wejść do kanonu taktyki
Graja mądrze i z głowa :-> Najbardziej podobają mi się podania na tzw. uwolnienie (może Jacek Zielińskii puszczał im NHL przed meczem)Najslbaszy jest Stilic.Nie wnosi do gry dosłownie nic.
PS. Gol nie powinien być uznany.
Jak pokazał na środek to jest gol , zmienił zdanie bo gola strzelila polska druzyna a nie Club Brugge im by uznał ,znamy to z autopsji "sedziowanie z wysp" wzgledem Polaków
Odpowiedz cytując