Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
3223
27.08.2009, 20:33
Pan Jotka
napisał(a):
Nie kojarzę czegoś takiego jak bitwa o Poznań, ale "obrona Poznania" powinna wejść do kanonu taktyki
Graja mądrze i z głowa :-> Najbardziej podobają mi się podania na tzw. uwolnienie (może Jacek Zielińskii puszczał im NHL przed meczem
)Najslbaszy jest Stilic.Nie wnosi do gry dosłownie nic.
PS. Gol nie powinien być uznany
.
Jak pokazał na środek to jest gol , zmienił zdanie bo gola strzelila polska druzyna a nie Club Brugge im by uznał ,znamy to z autopsji "sedziowanie z wysp" wzgledem Polaków
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82