s2pac napisał(a):

|
Jeśli Brożek kosztuje 2,5 mln Euro, to Pan Lewandowski powinien kosztować max 2 mln Euro. W tym sezonie dla mnie nie gra nic.
|
Jednak Lewandowski jest młodszy i bardziej perspektywiczny.
No i miał więcej okazji w tamtym sezonie do pokazania się w pucharach.