Nie kojarzę czegoś takiego jak bitwa o Poznań, ale "obrona Poznania" powinna wejść do kanonu taktyki

Graja mądrze i z głowa :-> Najbardziej podobają mi się podania na tzw. uwolnienie (może Jacek Zielińskii puszczał im NHL przed meczem


)Najslbaszy jest Stilic.Nie wnosi do gry dosłownie nic.
PS. Gol nie powinien być uznany.