Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3220
Stary 27.08.2009, 20:29
Nie kojarzę czegoś takiego jak bitwa o Poznań, ale "obrona Poznania" powinna wejść do kanonu taktyki
Graja mądrze i z głowa :-> Najbardziej podobają mi się podania na tzw. uwolnienie (może Jacek Zielińskii puszczał im NHL przed meczem)Najslbaszy jest Stilic.Nie wnosi do gry dosłownie nic.
PS. Gol nie powinien być uznany.
Odpowiedz cytując