Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3211
Stary 27.08.2009, 20:27
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej mnie rozwala komentator i jego "Bruge" Mecz pod dyktando Belgów ale niestety nic nie wpadło i pewnie Kuchenki znowu awansują :/
A co w tym złego?

Gol moim zdaniem powinien być uznany, faul na bramkarzu bardzo wątpliwy.
Przetrwali napór, Brugia miała może optyczną przewagę ale czystych sytuacji do zdobycia gola niewiele. Lech z przodu oprócz tego wolnego bardzo niewiele.
Druga połowa będzie bardzo ciekawa, Brugia będzie się coraz bardziej denerwować, kontry Lecha mogą być zabójcze. Oby
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
Odpowiedz cytując