Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
s2pac
Junior Member
Od: 11.2007
Offline
#
15927
27.08.2009, 20:25
Jeśli Brożek kosztuje 2,5 mln Euro, to Pan Lewandowski powinien kosztować max 2 mln Euro. W tym sezonie dla mnie nie gra nic.
s2pac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s2pac
Znajdź inne posty napisane przez s2pac