Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy
Offline
#
10708
27.08.2009, 20:10
mam pytanie na temat kina, filmow...
jaki zajebisty HORROR polecicie? nie musi byc nowość, moze byc starzy ale zeby ciary szły po plecach przez 2h!!!!
hudinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hudinho
Znajdź inne posty napisane przez hudinho