|
A Boreek nie widział faulu boże co za naród. Gośc wpada w 5ce w bramkarza a ci płaczą że sport do gra kontaktowa
Jak gra Lokomotiv to się przepisy zmieniają, chyba im się pomyliło że sędzia pierwszego meczu sędziuje
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 27.08.2009 o godz. 20:12.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|