Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1187
Stary 27.08.2009, 19:42
Fajnie jest oglądać, jak Brugge jedzie z rzekomymi gwiazdami naszej ligi. To jest totalny średniak, a Amica rękawami oddycha, żeby 0:0 utrzymać. Chciałbym, żeby w końcu Amica zrozumiała, jak bardzo jest w dupie, bo za bardzo uwierzyli, że są wielcy.
Odpowiedz cytując