Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2516
Stary 27.08.2009, 19:29
Edno Cunha blisko powrotu na pierwszoligowe boiska.

W zeszłym sezonie grał nieźle, ale Portuguesa spadła do Serie B. Teraz chce go kupić Internacional Porto Alegre.

http://globoesporte.globo.com/Esport...ORTUGUESA.html

Sam zawodnik ma serdecznie dość grania dla Portuguesy, szczególnie że ostatnio po przegranym meczu kibice wtargnęli do szatni i grozili piłkarzom. Edno dostawał również telefoniczne pogróżki od fanatycznych kibiców:

http://globoesporte.globo.com/Esport...ORTUGUESA.html
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując