|
Ja własnie tez mysle ze wszystko rozbija sie o to ze co jeden trner to nie inny I dlatego w Lechu teraz jak nie ma super fachowca Smudy to od razu graja słabiej, w Zagłebiu slyszałem ze byłLenczyk i do razu grali lepiej- dlatego ze fachowiec to fachowiec, teraz jaki no name Lesniak i jednaks mykalki do trenerki nie ma na pewno nie obecnie na Ekstraklase ma umiejetnosci, zapewne w przyszlosci beda z niego ludzie bo wiadomo ze czlowiek sie uczy na bledach ale jak na razie to slaby z niego trener i tyle
|