Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1626
Stary 27.08.2009, 18:53
Ale dlaczego piłkarze mieliby zwalniać Lesiaka? Jaki mają w tym interes? Przecież nie po to awansowali do ekstraklasy po roku banicji, by znowu z niej spadać. W Zagłębiu źle się dzieje (wycofanie KGHM), ale dobrze grający piłkarze miedziowych moją spokojnie znaleźć nowy klub w najwyższej klasie rozgrywkowej (vide: Goliński).

Przecież to nie Smuda, Majewski czy Petrescu, którzy "katowali" piłkarzy na treningach. W grze Zagłębia nie widać żadnej myśli taktycznej, oni nawet nie umieją się ustawić przy stałych fragmentach.

Ja wolę nie doszukiwać się teorii spiskowych. Najprostsze rozwiązanie jest najprawdopodobniej właściwe. Po prostu Lesiak to słaby trener, podobnie jak wcześniej Płatek w Pasach.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując