Wojtas napisał(a):

Ale to raczej byly jeszcze dywagacje z jego strony niz cos pewnego.
Sam potem powiedzial ze Wisla nie muismy go sprzedawac i on wie to samo.
Nie jest to szczur typu Frankowskiego i to tez trzeba miec na uwadze.
|
Brożek nie różni sie niczym od Frankowskiego - tak samo chciał wyjechać, był na to gotów, tylko bardziej dyplomatycznie o tym mówił. I w przeciwieństwie do Franka, nie doczekał się na zdecydowanego kupca. Ale nie chcę zaczynać na ten temat kolejnej nic nie zmieniającej dyskusji.
A propo dziury budżetowej - według jednej z wiosennych wypowiedzi Wilczka klub był przecież przygotowany na to, że w tym roku mistrza nie zdobędzie. Czyli na wpływy o kilka milionów mniejsze od C+ niż dostał. A jeśli chcieli z takim składem, jaki był zakładać pewny awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej, to świadczy to o tym, że ktoś zupełnie nie umie poprawnie kalkulować w naszym klubie. Albo ta dziura to tylko przejaskrawione usprawiedliwienie planów sprzedania niektórych czołowych zawodników.