flamengista napisał(a):

Brożek się nie podpalał na transfer?
A jak zinterpretować słowa przed meczem z Arką: "to być może mój ostatni występ" i radosny banan na twarzy?
.
|
Ale to raczej byly jeszcze dywagacje z jego strony niz cos pewnego.
Sam potem powiedzial ze Wisla nie muisi go sprzedawac i on wie to samo.(prywatnie to sie ciesze ze nie poszedl do Fulham ale nie dlatego ze bedzie gral dalej u nas,ale dlatego ze do Anglii poprostu niepasuje,i zginal by tam pilkarsko)
Nie jest to szczur typu Frankowskiego i to tez trzeba miec na uwadze.