Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15923
Stary 27.08.2009, 18:26
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Brożek się nie podpalał na transfer?

A jak zinterpretować słowa przed meczem z Arką: "to być może mój ostatni występ" i radosny banan na twarzy?

.

Ale to raczej byly jeszcze dywagacje z jego strony niz cos pewnego.

Sam potem powiedzial ze Wisla nie muisi go sprzedawac i on wie to samo.(prywatnie to sie ciesze ze nie poszedl do Fulham ale nie dlatego ze bedzie gral dalej u nas,ale dlatego ze do Anglii poprostu niepasuje,i zginal by tam pilkarsko)

Nie jest to szczur typu Frankowskiego i to tez trzeba miec na uwadze.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.08.2009 o godz. 18:29.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując