Wyświetl pojedynczy post
Bankowiec
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2515
Stary 27.08.2009, 18:20
mic napisał(a):Wyświetl post
Bo ciezko zamienic napastnika czy prawego pomocnika, na lewego...
Tu przecież nie o same pozycję chodzi.

Z Kosowskim nigdy Wiśle nie zdarzały się tragiczne wpadki w pucharach. On nadawał tej drużynie jedyny w swoim rodzaju charakter. Dlatego mam pełne prawo nawet wierzyć, że z nim i Frankowskim w składzie zamiast Ćwieląga (też mógł wrócić, gdyby nie Bednarz i SKWK) bylibyśmy dziś w LM, a nie APOEL.
Ostatnio edytowane przez Bankowiec : 27.08.2009 o godz. 18:23.
Odpowiedz cytując