|
haha bedziemy mieli fajny stadion ale fajnie sie tez zrobi jak za h*** nie bedzie mozna do niego dojechac.
Kto jezdzi autem ten wie jak sie wyjezdza z Piastowskiej ,bylo po 15 tys ludzi i czekalo sie 30 mniut na wyjazd.Gdyby nie bylo policjantow ,to bylby juz paraliz.
A teraz jak przyjdzie te 33 tysiiaki(bo zakladam ze przyjda np na topowe mecze) to ani dojechac ani wyjechac....
|