Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4218
Stary 27.08.2009, 18:11
haha bedziemy mieli fajny stadion ale fajnie sie tez zrobi jak za h*** nie bedzie mozna do niego dojechac.


Kto jezdzi autem ten wie jak sie wyjezdza z Piastowskiej ,bylo po 15 tys ludzi i czekalo sie 30 mniut na wyjazd.Gdyby nie bylo policjantow ,to bylby juz paraliz.


A teraz jak przyjdzie te 33 tysiiaki(bo zakladam ze przyjda np na topowe mecze) to ani dojechac ani wyjechac....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując