|
mam takie pytanie - na budownictwie sie nie znam, odrazu mowie.
Trybuny E i D byly projektowane tak długie z myslą o tym ,ze narozniki nie beda istniec, czyli tym samym trybuny C i A/B beda moglby byc blizej linii boiska. W takim razie w jakim celu były te wjazdy po obu stronach D i jednej stronie E? Przeciez patrzac na to jak to wyglada teraz, to wjazdy są w dobrym miejscu. Ale biorac pod uwage ze trybuna miala byc blizej, to te wjazdy prowadzilyby prosto w sciane ?
|