|
Jak zwykle ciekawe mecze, ktorych w wiekoszosci nie jestes w stanie ogarnąć. Mysle ze patrzać pod kątem kibicowskim, a m,niej sportowym to cikawe będa mecze pomiedzy Bordeaux i Maccabi, Liverpoolem i Fiorentina, oraz mecze Besiktasu. Poprostu zaszlosci i nalecialosci polityczno-spoleczne uczynia te mecze jeszcze ciekawszymi. Sportowo to napewno Real, Milan i OM w jednej grupie to bedzie cos. Razem zdobyly te druzyny cos kolo 17 tytulow PE, zatem bedzie to naprawde ciekawa grupa.
|