Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1182
Stary 27.08.2009, 18:02
Jak zwykle ciekawe mecze, ktorych w wiekoszosci nie jestes w stanie ogarnąć. Mysle ze patrzać pod kątem kibicowskim, a m,niej sportowym to cikawe będa mecze pomiedzy Bordeaux i Maccabi, Liverpoolem i Fiorentina, oraz mecze Besiktasu. Poprostu zaszlosci i nalecialosci polityczno-spoleczne uczynia te mecze jeszcze ciekawszymi. Sportowo to napewno Real, Milan i OM w jednej grupie to bedzie cos. Razem zdobyly te druzyny cos kolo 17 tytulow PE, zatem bedzie to naprawde ciekawa grupa.
Odpowiedz cytując