flamengista napisał(a):

Paweł Brożek jest teraz w kiepskiej formie - zarówno psychicznej, jak i fizycznej - ale lepszy taki napastnik, niż żaden.
|
To nie chodzi o to,że On jest obecnie w słabej formie. Przecież dyrektorzy sportowi wiedzą,że kwestią formy jest sprawą wachań,im chodzi o potencjał. Brożek po prostu jest za słaby. W grucie rzeczy to jest gość na którego musi grać cały zespół a jaką ma skuteczność to wszyscy wiemy. Na zachodzie czy wschodzie też wiedzą, stąd te braki w ofertach. A,że Paweł mówi,że jest bardziej szybkościowcem?no tak na LP to i owszem.
Poza tym jego cena nie jest adekwatne do umiejętności. Uważam,że za podobne pieniądze można dużo lepszego grajka ściągnąć.