Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15922
Stary 27.08.2009, 18:00
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Paweł Brożek jest teraz w kiepskiej formie - zarówno psychicznej, jak i fizycznej - ale lepszy taki napastnik, niż żaden.
To nie chodzi o to,że On jest obecnie w słabej formie. Przecież dyrektorzy sportowi wiedzą,że kwestią formy jest sprawą wachań,im chodzi o potencjał. Brożek po prostu jest za słaby. W grucie rzeczy to jest gość na którego musi grać cały zespół a jaką ma skuteczność to wszyscy wiemy. Na zachodzie czy wschodzie też wiedzą, stąd te braki w ofertach. A,że Paweł mówi,że jest bardziej szybkościowcem?no tak na LP to i owszem.
Poza tym jego cena nie jest adekwatne do umiejętności. Uważam,że za podobne pieniądze można dużo lepszego grajka ściągnąć.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując