|
Jesli to prawda ze ci z Lubina grali zeby zwolnic trenera to sory ale to jest chore.
To jest bezczelnosc i wyjatkowe chamstwo zeby tak usuwac czlowieka ze swojego stanowiska pracy.
na miejscu kibicow zaprzestal bym dopingu takich przekręciazy-pilkarzy bo to jest ponizej poziomu takie zachowanie.
Zrobic "delegacje " kibicow i "porzmawiac" z zawodnikami ,jak pisze Eustachy.2x pomysla potem jak zechac zwolnic kolejnego trenera.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.08.2009 o godz. 17:54.
|