Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1625
Stary 27.08.2009, 17:48
Jesli to prawda ze ci z Lubina grali zeby zwolnic trenera to sory ale to jest chore.

To jest bezczelnosc i wyjatkowe chamstwo zeby tak usuwac czlowieka ze swojego stanowiska pracy.


na miejscu kibicow zaprzestal bym dopingu takich przekręciazy-pilkarzy bo to jest ponizej poziomu takie zachowanie.

Zrobic "delegacje " kibicow i "porzmawiac" z zawodnikami ,jak pisze Eustachy.2x pomysla potem jak zechac zwolnic kolejnego trenera.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.08.2009 o godz. 17:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując