Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 27.08.2009, 17:40
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Najdłużej: baza treningowa, ktoś w ogóle o niej myśli? O jakiejś szkółce dobrej? Za parę lat będzie płacz, jak Frankowskiemu trzeba będzie płacić za wychowanków, albo co lepsze - będzie ich oddawał do innych klubów. U góry dziady, beton, zatwardziałe poglądy, w środku bankierstwo, a na dole część piłkarzy, którym się nie chce.
I owszem, dalej można pisać, jakie to naiwne, głupie - i dalej oglądać jak Cypr wchodzi do LM i mu zazdrościć, a naszym piłkarzom współczuć, że przegrali z mistrzem Estonii, Łotwy, Białorusi, Węgier, Bułgarii czy Rumunii.




Bo my Polacy zamiast cos zrobic plan,jakis zalązek przyszelgo dzialania,cokolwiek- jedyne co potrafimy to jak piszesz robic ochhhh ,ahhh jak to Cypr czy Izrael awansuja do Ligi Mistrzow.
Z takim mysleniem i obecną polityką to my za 5 lat bedziemy wzdychac i ogladac awans do LM zepsolow z Azerbejdzanu czy Moldawii ,bo tam tez juz poziom pilki idzie w gore.(!!!!!!!)


Ja dzis patrzac na strukture naszego klubu mam nieustuanne wrazenie ze to tylko prowizorka.Byle jak ,byle co zeby jakos to wygladalo.

Nie mysli sie o szkolce dla dzieci,boiskach ,slabo rozwiniety jst marketng.Jakby tak popatrzec to gdyby porazki np z Tbilisi kogos czegos nauczyly to juz to boska ,szkolka i td juz by funkcjonowaly.
Tbilisi bylo pare lat temu ,a dzis praktycznie klub funkcjonuje tak samo ,i powiela te same bledy.


Ale ze nikt dalej o tym nie mysli ,klub stoi w miejscu dlatego wcale nie ma przeslanek ze kiedys tam bedzie lepiej.Z pustego to i Salomon nie naleje.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.08.2009 o godz. 17:43.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując