Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15921
Stary 27.08.2009, 17:06
flamengista napisał(a):
Gdyby Fulham tylko się znowu odezwał, Brożka by już nie było. Ale prawda jest brutalna - Paweł Brożek okazał się dla nich za słaby i zrezygnowali z niego. 2-krotny król strzelców polskiej ligi za słaby na bycie 5tym napastnikiem średniaka Premiership.
I to akurat nie powinno nikogo dziwic chocby w minimalnym stopniu, zwazywszy ze ostatnimi czasy dla 3-krotnego krola strzelcow polskiej ligi, strzelenie gola w drugoligowcu, okazalo sie rzecza wykraczajaca ponad mozliwosci, a lokalne gazety pisaly o nim "najgorszy transfer w historii Wolverhampton."

Angole naprawde potrafia kojarzyc fakty i z pewnoscia zorientowali sie, iz polscy napastnicy w ich kraju nadaja sie najwyzej do pelnienia roli uzupelnienia skladu na poziomie trzeciej ligi vide Slusarski czy Saganowski.
Odpowiedz cytując