Wczoraj miałem okazję zobaczyć nową C od strony Jordana, akurat trwał montaż zewnętrznych fasad już na III piętrze. Spawacz się irytował brakiem spasowania elementów ale mam nadzieję że solidnie wykonał robotę

.
Zwróciliście uwagę na różnicę w konstrukcji pomiędzy obecnie budowanymi trybunami wschodnią i zachodnią a już stojącymi północną i południową? Nowe, w tym narożniki co mnie najbardziej boli mają płytę usytuowaną do podłoża prostopadle. Obecne D i E są wcięte. Nie wygląda to pięknie :/.
P.S. Nawet fani Evertonu w liczbie dwóch postanowili obejrzeć nasz plac budowy
