|
Brożek się nie podpalał na transfer?
A jak zinterpretować słowa przed meczem z Arką: "to być może mój ostatni występ" i radosny banan na twarzy?
Gdyby Fulham tylko się znowu odezwał, Brożka by już nie było. Ale prawda jest brutalna - Paweł Brożek okazał się dla nich za słaby i zrezygnowali z niego. 2-krotny król strzelców polskiej ligi za słaby na bycie 5tym napastnikiem średniaka Premiership.
Co więcej, Brożek powinien im dziękować - bo gdyby jakimś cudem go kupili, spędziłby rok na ławie za marne 540 tys (taką kwotę podawał PS). €. Z czego połowę zżera fiskus. To już lepiej jechać do ligi rosyjskiej czy ukraińskiej.
Mam nadzieję, że tym samym kończy się w tym okienku sprawa odejścia Pawła. Że klub jest na tyle poważny, że nie upchnie go w ostatnich godzinach okienka transferowego. Bo w przypadku odejścia Brożka konieczny był następca, gotowy do gry "od zaraz".
Paweł Brożek jest teraz w kiepskiej formie - zarówno psychicznej, jak i fizycznej - ale lepszy taki napastnik, niż żaden.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|